Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Montér/ Zámečník 130,-/hod Čistého ; Hpp; Možnost Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,–/hod. čistého
Pro stabilní podnik v Plzni, zabývající se výrobou leteckých interiérů přijmeme zaměstnance na pozici MONTÉR/ ZÁMEČNÍK.

Náplň práce:

  • Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:

  • Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, apod.
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Směny:

  • Ranní a odpolední, možnost přesčasů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti, letecký průmysl
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Smlouvu na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní společenské akce
  • Stravování zajištěno
  • Možnost ubytování v centru Plzně
  • Možnost záloh

Plat:

  • 130,–/HOD. ČISTÉHO

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Korandova 14, Plzeň. 4. Brána Škodovky – MARKMONT S.R.O

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Kladno
  • Adela Turkova
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Zlín
  • Beránková Daniela
  • Zlín
  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela

D.S.D. PRAKTIK s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Obchodní asistent / asistentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Dýšina, Líně

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ akce Bor email EU mezinárodní možnost náplň práce plat Plzeň podnik práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí přesčas směny společnost společnosti stabilní stravování truhlář ubytování zámečník Zruč životopis dokument firemní interiér kontakt kov náplň národní nástroj obor PR průmysl případ rok ruční stroj