Práce: Operátor/ka výroby 20500,- Kč (Brno-Slatina)

lokalita: Brno zadavatel: Diallogue Česká republika a.s. Odpovědět na inzerát

Pro našeho klienta, významnou společnost s dvacetiletou tradici v nástrojářské výrobě a v produkci precizních vstřikovacích forem a vstřikovacích dílců,
hledáme nové členy pracovního týmu na pozici Operátor (jednoduchá manuální práce, plastové výlisky)

Požadujeme

  • Základní vzdělání
  • Práce ve stoje
  • Pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém 12 hod. provozu (krátký a dlouhý týden)
  • Práce vhodná pro ženy
  • Nástup ihned

Nabízíme

  • Základní mzda 80,–Kč/hod
  • Bonus až 3000,–Kč
  • Bonus docházkový 1500,–Kč
  • Příplatek za práci v noci cca 600,–Kč
  • Příplatek za práci v sobotu a neděli cca 500 .-Kč
  • Stravenka 100,–Kč /Den

Celkové platové podmínky cca 15 500 – 16 000 Kč ČISTÉHO za měsíc + stravenky (podrobnosti se dozvíte na místě pohovoru)

Náplň práce:

  • Nabízíme DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI
  • Info o společnosti a další volné pozice na www.diallogue.eu .
  • V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Peter Strapko

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.