Administrativní pracovník/ce, pokladní- Möbelix Karlovy Vary

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Administrativní pracovník/ce, pokladní- Möbelix Karlovy Vary.

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání s jistotou výdělku? Pak je naše nabídka určena právě pro Vás! Pro naši pobočku v Karlových Varech hledáme Administrativní pracovníky/pokladní na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

  • prozákaznický přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu (práce na směny po celý týden)
  • chuť učit se novým věcem
  • příjemné vystupování

Předchozí zkušenosti s pokladními programy vítána a znamolst německého jazyka je velikou výhodou, nikoli však podmínkou!

Náplň práce:

  • práce s hotovostí na pokladně + správa trezoru (hmotná odpovědnost)
  • vyřizování reklamací
  • komunikace se zákazníky
  • práce na PC- interní programy + MS Office
  • administrativní úkony v zázemí pobočky

Nabízíme:

  • firemní benefity
  • důkladé zaškolení
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • nástup možný ihned

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KANZELSBERGER a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NEW YORKER CZ, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., SATIVE s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SAFE LOGIC s.r.o., O2 Czech Republic a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, Karlovarský kraj, OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o., Povodí Ohře, státní podnik, Nika travel s.r.o., Vean Tattoo Czech s.r.o., StarLink s.r.o., K.V.Economy s.r.o., HEDVIKA GABRIELOVÁ, Národní dům provozní, s.r.o., NEW WAVE CZ, a.s., LIGNETA servis s.r.o., KH Czechia s.r.o., Auto Sael s.r.o., Lindner Türen - Fassaden s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Truhlář / Truhlářka, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Karlovy Vary, Ostrov, okres Karlovy Vary, Mírová, Chodov, okres Sokolov

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

administrativní administrativní pracovník benefit benefity den hlavní hledám hmotná odpovědnost interní IT Karlovy Vary komunikace možnost nabídka náplň práce odpovědnost Office pobočky pokladní práce pracovní pracovní poměr pracovník práva reklama rozvoj růst směny společnost společnosti správa stabilní školení týden Vary zaměstnání zkušenosti firemní hmotná jazyk kolektiv náplň německé PC poměr PR profesní program programy příjemné přístup zákazník zkušenost