Práce: Sales Manager

lokalita: Žďár nad Sázavou zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: dle zkušeností kandidáta

Pro našeho klienta, ryze českou strojírenskou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales manager.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

vyhledávání a akvizice nových zákazníků, rozvíjení stávajících kontaktů a zakázek
příprava nabídek a realizace zakázky
vyjednávání podmínek a smluv pro jednotlivé zakázky podle norem automotive průmyslu
sledování vývoje trhu v dané produktové automotive oblasti
spolupráce s kolegy ve výrobě i marketingu
pravidelný reporting obchodních výsledků

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, obor strojírenství výhodou
má přirozené obchodní dovednosti, umí vyjednat vzájemně výhodné podmínky a budovat tím dobré a trvalé obchodní vztahy
má obchodní praxi v automotive alespoň 2 roky a vyzná se v jejich specifických normách
je schopný vést obchodní jednání v anglickém jazyce
němčina jako druhý jazyk bude vítána, případně možnost uplatnění i francouzštiny nebo španělštiny
je ochotný cestovat
systematicky a samostatně si povede svou obchodní agendu
velmi dobře umí využívat PC a MS Office
má ŘP skupiny B

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

příležitost podílet se na obchodních úspěších uznávané strojírenské výrobní firmy a možnost využít i rozvíjet své obchodní dovednosti
motivující mzda, mobilní telefon a notebook
zahraniční pracovní cesty
účast na bonusovém programu firmy
práce na plný úvazek, pět týdnů dovolené
místo výkonu práce ve Žďáru nad Sázavou
KOHO MŮŽETE KONTAKTOVAT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Ivana Pitrušková Gregovská – HR konzultant. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky +420 603 877 831 nebo emailem na e-mail přes odpovědní formulář pro bližší nezávazné informace. Případně nám zašlete Váš aktuální životopis v českém jazyce.

Vaše materiály budeme považovat za důvěrné!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.