Práce: OPERÁTOR VE VÝROBĚ–České Budějovice (13.000–16.000)

lokalita: České Budějovice zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který se zabývá elektro-výrobou pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě. Pozice je vhodná spíše pro ženy.

Místo výkonu práce: České Budějovice

Pracovní doba: PO-PÁ třísměnný provoz ( ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00)

Nástup: IHNED

Náplň práce:

  • práce na výrobní lince
  • pomocné práce ve výrobě

Nabízíme:

  • měsíční mzdu 13.000 – 16.000 Kč/měs. hrubého
  • práce na DPČ na poloviční úvazek (při výdělku nad 2.499,– Kč za Vás hradíme sociální a zdravotní pojištění)r
  • dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • SOU výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, dochvilnost
  • věk min. 18 let

V případě zájmu o tuto práci nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Nebo můžete zaslat sms na tel. číslo 602 385 151 a obratem se Vám ozveme zpět.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Mzda

od 16.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.