Práce: Mechanik/čka SMT

lokalita: Pardubice zadavatel: SIMIX HR s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme uchazeče na pozici „mechanik/čka SMT“ pro mezinárodní společnost Panasonic Automotive System Czech s. r. o., která je významným výrobcem audiotechniky pro nejznámější světové automobilky.

Nástup: dle dohody

Pracovní náplň: obsluha SMT osazovacích strojů

Požadujeme: min. SOU nebo SŠ elektrotechnickou,ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz), spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:dobré platové ohodnocení,dlouhodobou spolupráci,čisté klimatizované prostředí,dostupnost MHD (linky z Pce – 14, 23 a 25)

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 727 977 980, popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontaktní osoba

Veronika Semirádová

Telefon

727 977 980

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.