Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Hradec Králové

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Hradci Králové. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství „vychytávek“ do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Hradec Králové (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Atrium, Dukelská třída 1713/7, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na plný úvazek

  • Hradec Králové
  • Go Digital! s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
včerejší
Nutně vás hledají
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Flow House s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Staré Město, Praha
  • GR - Kaiser s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu

Go Digital! s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., XXXLutz, Grafton Recruitment s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Jitka Květenská s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Lidl Česká republika s.r.o., fischer EAST center s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Flow House s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RAVEN CZ a.s., PROROZVOZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PK ham spol. s r.o., USNU nové spaní s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TextilEco a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, HR manager, Brand manager, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Truhlář / Truhlářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice prádelny

Hradec Králové, Celá ČR

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

asistent bonus bonusy Bor den e-mail hlavní hledám HR Hradec Hradec Králové IT králové místo nabídka náplň práce nová pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení úvazek uživatelská znalost výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel znalost životopis centrum design díl dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kov kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední třída údržba uživatel vyučení vztah zákazník