Práce: Vedoucí úseku technické a obchodní podpory

lokalita: Brno zadavatel: Axial Personnel Agency, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který se zabývá projektováním, návrhy a výrobou elektrických strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí úseku technické a obchodní podpory.

Hlavní náplň práce:

  • vedení týmu technické a zákaznické podpory (zodpovědnost za motivaci i rozvoj zaměstnanců týmu)
  • zodpovědnost za systém tvorby nabídek a jejich pravidelné vyhodnocení
  • tvorba technických a cenových nabídek a reklamací pro stávající i nové zákazníky
  • pravidelný kontakt se zákazníky a plnění jejich požadavků
  • spolupráce při řešení reklamací

Ostatní:

  • stanovení KPI a pravidelné vyhodnocování, jeho dodržování
  • podílí se na tvorbě strategie obchodního úseku
  • účast na odborných veletrzích a seminářích
  • práce na dlouhodobých vývojových projektech klíčových zákazníků
  • vedení menších samostatných projektů
  • pravidelný kontakt s vybranými zákazníky
  • podpora při technické specifikaci objednávek
  • zodpovědnost za dodržování předepsaných postupů pro tým technické a obchodní podpory
  • aktivní podpora prodeje pro dosažení firemních cílů
  • úzká spolupráce s technickým úsekem, výrobou a nákupním oddělením
  • plní zadané úkoly v rámci nastavených KPI v souladu s cíli společnosti
  • reportuje svému nadřízenému
  • realizuje služební cesty i mimo ČR
  • další činnosti dle pokynů nadřízeného
  • dodržování pravidel BOZP a PO, dle platné legislativy
  • dodržování QMS a EMS řídích dokumentů, platných předpisů a postupů

Požadujeme:

  • min. SŠ – technické zaměření ( elektro výhodou)
  • výhodou: VŠ – technický směr ( elektro výhodou)
  • min. 3 roky v obchodním oddělení + vedení malého týmu
  • výhodou: min. 5 let v obchodním nebo technickém oddělení, min. 1 rok s -vedením týmu zaměstnanců
  • znalost vedení týmu zaměstnanců
  • znalost základních obchodních dovedností
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • prokazatelné zkušenosti s fungováním obchodního procesu
  • zkušenosti při jednání se zákazníky
  • dobrá znalost MS Office (zejména MS Excel, Word)
  • anglický jazyk plynule slovem i písmem (znalost německého jazyka výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost práce pod tlakem
  • schopnost prosadit své názory
  • tah na bránu
  • schopnost improvizace
  • flexibilita
  • loajalita
  • důslednost
  • dobré organizační schopnosti
  • proaktivní přístup
  • analytické uvažování

Nabízíme:

  • zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • roční odměny podle hospodářských výsledků
  • vánoční odměny
  • odměny za životní a pracovní jubilea
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • příspěvek na životní pojištění
  • bezúročné půjčky
  • zavedený systém vzdělávání

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.