Skladník/skladnice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Orlicí
Firma SIMIX HR s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 8. 6. 2016

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici „skladník/skladnice“ pro společnost Kögel s.r.o., která se zabývá výrobou komponentů, dílů a přípravků pro návěsy a přívěsy nákladních automobilů. Zajišťuje servis a montáž návěsů a nástaveb.

NÁPLŇ PRÁCE: příjem a výdej materiálu

POŽADUJEME: nutný platný průkaz VZV – na traktor výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, ochota pracovat na směny, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se novým věcem

NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou spolupráci, atraktivní finanční ohodnocení, možnost ubytování za výhodné ceny!

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Choceň
  • 40 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeňský kraj
  • Markéta Dvořáková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Skladník/skladnice
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 7. března

JMB Aircraft s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Sahm s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Delirest services s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., FrostFood a.s., AC Jobs, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., AGRICO, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Choceň, Česká Třebová, Letohrad, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Žamberk, Vysoké Mýto, Lanškroun, Kostelec nad Orlicí, Rokytnice v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Kunčina, Solnice, Hradec nad Svitavou, Týniště nad Orlicí

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ auto automobil Bor email hledám hodnocení IT mobil možnost nábor náplň práce ohodnocení Pardubice plat práce praxe profesní životopis sklad směny společnost společnosti stabilní ubytování uchazeč zdravotní zdravotní stav Zruč životopis centrum díl finanční kontakt materiál náborové náklad náplň PR profesní případ servis stav