Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Projektový manažer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Marketing, reklama, média a PR, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pracovní pozici LAUNCH MANAGER.

Náplň práce:

  • řízení projektů v automobilovém průmyslu,
  • vedení a koordinace projektového týmu,
  • komunikace se zákazníky v německém jazyce na denní bázi,
  • vedení konferencí, změny produktů v souladu s vývojem a výrobou.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření,
  • zkušenosti s projektovým řízením v automobilovém průmyslu,
  • velmi dobrá znalost německého jazyka,
  • excelentní manažerské schopnosti,
  • logické myšlení, analytické schopnosti.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 13. plat,
  • týden dovolené navíc,
  • jazykové kurzy,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • moderní pracovní prostředí,
  • odměny,
  • další benefity.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

  • Ústí nad Labem
  • Správa železnic, státní organizace
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Olomouc
  • Projektový manažer
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Langerová Tereza
Zveřejněno: 5. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., iProdukce s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Pure Bohemia, s.r.o., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., O2 Czech Republic a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Filip Tenopír, Správa železnic, státní organizace, Klikpojisteni.cz, s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Probační a mediační služba, DATA Building s.r.o., Středisko pro úspory energie s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Molten Logistic s.r.o., Thi Sau Duongová, VILLA SHIVA s.r.o., Daniel Šimek, JTH Fitness s.r.o., Lensi Praha s.r.o., Daily Numbers s.r.o., PAUL Unie s.r.o., Foldex s.r.o., Městská doprava Teplice, p.o., MOCCA plus s.r.o., Denis Bartošek, Bartošek Transport s.r.o., MIKRON plus, s.r.o., KOLOSHOP s.r.o., STEBAL Spedition, s.r.o., STEBAL TRANS, spol. s r.o., Jipos e-market s.r.o., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., KLEMENT a.s., Bajger s.r.o., Město Litvínov, dopharma s.r.o., SUTOR Global s. r. o., VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o., Toan Thang Nguyen, NIKA EURO TRANS s.r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., TEO plus, s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje, Statutární město Ústí nad Labem, Ústecký kraj, A C E R - C.S., spol. s r.o., DPÚK a.s., UPLINE CZ s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Clean Dent s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Sociální pracovník / pracovnice, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Plánovač / plánovačka výroby, Technický manažer / manažerka v energetice, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Teplice, Dubí, Litvínov, Meziboří, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Litoměřice, Žitenice, Novosedlice, Kostomlaty pod Milešovkou, Chabařovice, Řehlovice, Trmice, Obrnice

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ auto automobil benefit benefity den hodnocení IT job komunikace kurz kurzy manager manažer měření mobil náplň práce odměny ohodnocení plat práce pracovní pracovní prostředí projektový manažer prostředí řízení SOU společnost společnosti stabilní týden týden dovolené navíc vedení zkušenosti změny znalost dovolené finanční jazyk kontakt koordinace kov manažerské myšlení náplň národní navíc německé PR projekt projektové projektový průmysl schopnost schopnosti technické tým zákazník zkušenost