Práce: Operátor výroby - Bzenec

lokalita: Uherské Hradiště zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pomocné operátorské pozice do firmy v Bzenci a Uherském Hradišti. Jedná se o významného klienta působícího v oblasti elektroprůmyslu.

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny (pracovní fond cca 164 hod). Termín nástupu: Hned

Místo výkonu práce: Bzenec

Náplň práce:

  • obsluha lisu plastových odlitků

Nabízíme:

  • 69 Kč/hod (1.-3. měsíc)
  • 73,– Kč/hod od 4. měsíce
  • od 7. měsíce přechod na HPP , nárok na 20 dní dovolené
  • osobní ohodnocení 0–15% z hrubé mzdy dle rozhodnutí nadřízeného
  • práce přesčas 50% z hrubé mzdy + další příplatky dle ZP
  • příspěvky na stravování ve výši 55%
  • dotovaná autobusová doprava do zaměstnání – autobusová doprava zajištěna na každou vaši směnu včetně víkendu !

Požadujeme:

  • dlouhodobá spolupráce
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • dobrý zrak
  • manuální zručnost
  • věk min. 18 let

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Vždy uveďte, o jakou pracovní pozici máte zájem a připojte Váš životopis.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Požadované vzdělání

Základní

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.