Práce: Prodavač elektra

lokalita: Brno zadavatel: Marek Wastl

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro prodejnu OKAY Elektrospotřebiče v Nákupním centru Královo Pole hledáme prodavače.

Náplň práce:

  • aktivní prodej zboží a služeb
  • odborné poradenství a péče o naše zákazníky

Požadujeme:

  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat
  • zaškolení a propracovaný systém dalších školení
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti

MOŽNOST NÁSTUPU IHNED

Pokud Vás nabídka zaujala prosím o poslání životopisu na adresu e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.