PROJECT COORDINATOR

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zákupy
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Komunikace s project managery pro jednotlivé zákaznické projekty
  • Vedení projektů v prototypové a předsériové fázi
  • Zajištění změnového řízení v prototypové a předsériové fázi projektu
  • Předávání projektů z předsériové do sériové výroby
  • Podpora při vypracování výrobní dokumentace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost německého jazyka slovem i písmem
  • Zkušenosti v oblasti projektového řízení v prostředí automobilového průmyslu
  • Znalost programu AutoCAD, SAP a programu pro zpracování 3D dat výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní automobilové společnosti
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvky na dopravu, stravenky)

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0005)

  • Vinohrady, Praha
  • TransPerfect s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
  • Jinonice, Praha
  • TÜV Rheinland Česká republika s.r.o. v…
  • 33 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Strašnice, Praha
  • HLAVA, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. ledna
  • Liberec
  • KM Career s.r.o.
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • od 20 000 Kč
  • Plzeň-jih
  • HASRA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Nedvězí u Říčan, Praha
  • Martina Říhová

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Děčín, Mladá Boleslav, Mělník, Ústí nad Labem

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ auto automobil benefit benefity den dokumentace e-mail EU hledám hodnocení IT kandidát komunikace manager mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce nová nové Office ohodnocení plat podpora pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka prostředí růst řízení společnost společnosti stabilní stravenky uplatnění uživatelská znalost vedení výhody výrobní dokumentace vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkušenosti znalost CAD dokument finanční informace jazyk kontakt náplň národní německé oblast oblasti osobní PC PR profesní program projekt projektové průmysl případ příspěvky technické uživatel výrobní výroby zaměstnanecké zkušenost