Práce: Skladník Plošných Materiálů – Praha až 23.000 Kč/měs.

lokalita: Praha zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta z Prahy hledáme schopné a spolehlivé pracovníky na pozici Skladník plošných materiálů.

NÁSTUP IHNED

Náplň práce:

  • příjem a výdej zboží
  • uskladnění a vyskladnění materiálu
  • pomocné práce ve skladu
  • udržování pořádku na pracovišti
  • 3 směnný provoz pondělí – pátek (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • manuální zručnost
  • průkaz na VZV
  • znalost sortimentu deskových materiálů výhodou

Nabízíme:

  • nástup IHNED
  • dlouhodobou spolupráci
  • 125 Kč/hod. + příplatky, prémie
  • zaškolení, pracovní oblečení Zdarma

Zájemci zasílejte svůj životopis a telefonní kontakt na e-mail: prahazavináčworkservice.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.