Práce: Podílej se na výrobě letadel v Plzni

lokalita: Plzeň zadavatel: EDYMAX SE Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta hledáme operátory pro montáž leteckých modulů v Plzni.

Náplň práce:

  • Ruční montáž kuchyňských modulů a odpočinkových místností do letadel
  • Provádění běžných montážních a kontrolních činností

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru (truhlář, zámečník, strojník…) výhodou
  • Manuální zručnost a technické myšlení podmínkou
  • Zodpovědnost, pečlivost, rychlost
  • Nástup do práce po osobním pohovoru

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 17500Kč/měsíc brutto, po zkušební době základní mzda 18500Kč/měsíc brutto
  • Docházkový bonus 2500Kč (od nástupu)
  • Příplatky za noční a víkendové směny (10%)
  • Příplatky za přesčasy (25%)
  • Výkonnostní bonus až 2800Kč
  • Dvousměnný osmihodinový provoz
  • Možnost ubytování (zaměstnanec přispívá 1800Kč)
  • Možnost týdenních záloh

Jestli Vás naše nabídka zaujala, můžete nám posílat své CV.

E-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Plzeň

Firma

EDYMAX SE

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Edymax.se

Telefon

774000650

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.