Práce: PROGRAMATOR SIMATIC SIEMENS [13.plat] (svkir)

lokalita: Louny zadavatel: Job Point spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Programování průmyslových robotů (Siemens Simatic)
  • Podpora výrobního procesu – testování, správa a optimalizace produktivního provozu
  • Instalace a oživení pracovišť

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • nutné znalosti a zkušenosti s roboty Siemens
  • zkušenost z automotive min. 2 roky
  • znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • systém zaměstnaneckých benefitů (13. plat, dovolená navíc, závodní stravování, jazykové vzdělávání, příspěvky na penzijní a životní pojištění, atd.)

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Louny

Kontaktní osoba

Kamila Jančíková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.