JUNIOR NÁKUPČÍ [13. a 14. plat] (svkjk)

Lokalita Teplice
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli a zajištění oblasti dodávek zboží
  • Příprava plánů nákupů a prodejů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Sledování skladových zásob

Požadujeme:

  • VŠ nejlépe ekonomického směru (ekonomika, finance)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • flexibilní, stresu odolný s analytickými schopnostmi

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, nadnárodní společnosti
  • osobní rozvoj
  • bohaté benefity (13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, Cafitérie, Sick day, dotované stravné, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění a jiné)

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Krupka
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 29 000 – 30 200 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ústí nad Labem
  • MB "Sferinis kinas", odštěpný závod
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
včerejší
  • Most
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 9. dubna
  • Jílové
  • Ivana Matušková
  • 27 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Bor
  • Jobs 4 Joy SE v likvidaci
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 5. prosince

NEW YORKER CZ, s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., EVROPA realitní kancelář, TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., COMPARTNER s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Lidl Česká republika s.r.o., Dominika Säcklová, VAŠE SLUNCE a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, Česká spořitelna, a.s., Partners Financial Services, a.s., LKQ CZ s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ivana Matušková, HENNLICH s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., mBlue Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Montážník / Montážnice, Technik / technička výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka

Teplice, Celá ČR, Krupka, Bílina, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Jílové, Litoměřice, Siřejovice, Jirkov

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ akce benefit benefity ekonom flexibilní IT job komunikace Most nabídka náplň práce Office osobní rozvoj penzijní připojištění plán plat pojištění práce pracovní pracovní nabídka připojištění příspěvek rozvoj sick day sklad sledování společnost společnosti spolupráce stabilní stravné stres znalost životopis anglický anglický jazyk dovolené ekonomika finance firemní jazyk komunikační náplň národní oblast oblasti oddělení osobní Ostatní penzijní PR prodej příprava schopnost schopnosti