Práce: Kontrolor/ka kvality - až 19.000 Kč/m, doprava zajištěna

lokalita: Plzeň zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta z oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty na pozici kontrolor/ka kvality. Místo výkonu práce v Boru u Tachova – DOPRAVA ZAJIŠTĚNA!

Náplň práce:

  • výstupní kontrola kvality plastových dílů
  • manipulace s výrobky

Nabízíme:

  • mzdu až 19.000 Kč
  • práci na plný úvazek
  • fyzicky nenáročnou práci v zavedené výrobní společnosti
  • dopravu z Plzně na místo výkonu práce a zpět
  • příplatky dle zákoníku práce
  • dovolenou 4 týdny

Požadujeme:

  • schopnost pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku
  • dobrý zrak
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • praxe na podobné pozici výhodou, ale ne podmínkou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Plzeň

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.