Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Obchodní manažer pro střední Evropu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici Obchodní manažera pro střední Evropu.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků,
  • analýza trhu v rámci střední Evropy,
  • služební cesty (autem, letadlem),
  • denní komunikace v cizích jazycích.

Požadujeme:

  • komunikativní a vyzrálá osobnost,
  • německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni,
  • technické podvědomí, samostatnost,
  • aktivní řidič sk. B.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení přizpůsobené k náročnosti práce,
  • firemní benefity,
  • auto k soukromým účelům,
  • počítač, telefon,
  • firemní školení,
  • podpora v začátcích,
  • práce vhodná i pro absolventy.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

  • Německo
  • Jihočeské zahrady s.r.o.
  • 65 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Německo
  • ELSTA GmbH
  • 3 360 – 4 200 €
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

absolvent analýza auto benefit benefity den hledám hodnocení IT job komunikace Luže manažer Most náplň práce nové obchodní ohodnocení podpora práce pracovní samostatnost služební SOU školení telefon vhodná anglický anglický jazyk cesty finanční firemní jazyk kontakt kov náplň německý obchod osobnost počítač PR řidič střední technické trh zákazník