Práce: Strážný, detektiv, ostraha hypermarketu

lokalita: Praha zadavatel: Brigomat.cz s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Na více míst v Praze hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici Ostraha.

Náplň práce:

  • aktivní detektivní činnost
  • ochrana a kontrola majetku klienta
  • kontrolní a pochůzková činnost

Zaměstnavatelem je firma AVES PLUS.
Místo výkonu práce – Praha Černý Most, Čakovice, Zličín.

Požadujeme:

  • upravený vzhled
  • dobrý zdravotní stav
  • příjemné vystupování
  • čistý trestní rejstřík
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • mzda 100Kč/hod.
  • stravenka v hodnotě 70,– Kč na směnu
  • odměny za přivedení nového zaměstnance
  • profesionální zaškolení
  • nástup možný ihned/dohodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.