Práce: Operátor skladu – až 16000 Kč / měs. čistého - muži i ženy

lokalita: Praha zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • manipulace se skladovaným zbožím
  • vyskladňování zboží
  • příprava na expedici (balení zboží, štítkování)
  • vstupní /výstupní kontrola
  • práce na pc – databáze

Požadujeme:

  • ukončené min. základní vzdělání
  • ochota pracovat na 2–3 směny (ranní, odpolední)
  • odpovědnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • VZV / praxe s VZV velkou výhodou
  • nástup dle domluvy – ihned

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci v nadnárodní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení – 16 000 Kč čistého/měs. (bonusy dle vykonané práce)
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • místo pracoviště: Praha – východ
  • v případě zájmu zašlete životopis na e-mail praha@jobledaer.cz, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo 608 094 555

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.