Práce: Dělník - Special converting

lokalita: Praha zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, společnost zaměřená především na průmyslové balení a balení technických výrobků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Dělník – Special converting

Náplň práce:

  • ruční výroba speciálních obalů
  • práce na pile, lisu a různých jednoúčelových zařízeních
  • práce s horkovzdušnou pistolí na svařování plastových pěn
  • obsluha průmyslového plotru (jednoduché nastavování stroje pomocí PC, výměny nástrojů, nastavení a obsluha stroje)
  • zpracovávání plastových materiálů a kompletace výrobků z plastů
  • kontrola a balení vlastních výrobků, evidence denní výroby

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost
  • základy práce na PC
  • pečlivost
  • provoz v jedné až dvou směnách (v případě velkého množství zakázek, mimořádně 3 směny)

Nabízíme:

  • Standardní dovolená 4 týdny
  • Stravenky v hodnotě 80kč/den od začátku pracovního poměru (zaměstnanec nic nedoplácí)
  • Místo výkonu práce Praha 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.