Práce: Operátor výroby Ostrava

lokalita: Ostrava zadavatel: EDYMAX SE

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsi šikovný/á, manuálně zručný/á a máš zájem o práci ve stabilní nadnárodní společnosti? Pak hledáme možná právě tebe.

Náplň práce

  • Výroba karoserií a autodílů
  • Vizuální kontrola výrobků

Požadujeme

  • Výuční list
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Pravidelné zálohy
  • Možnost přesčasových hodin
  • Stravenky
  • Docházkový bonus, prémie

Pokud Vás nabídka zaujala, volejte 778 529 509, zašlete nám svůj životopis nebo se zastavte osobně na Edymax, Jiráskovo náměstí 10, Ostrava, vchod z Poštovní ulice, kdykoli od 8:00 – 16:00.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Firma

EDYMAX SE

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.