Práce: LABORANT/-KA, pivovar Staropramen

lokalita: Smíchov, Praha zadavatel: Pivovary Staropramen s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pivovary Staropramen, druhý největší výrobce piva v České republice a významný tuzemský exportér. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.
Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

Pracovní náplň:

  • Provádět analýzy surovin, obalových materiálů, meziproduktů a finálních výrobků v laboratoři a v provozu
  • Pracovat v souladu s metodickými předpisy
  • Dodržovat metrologický řád a statistické metody pro kontrolu práce v laboratoři
  • Vyhodnocovat, zaznamenávat a předávat výsledky analýz
  • Provádět vzorkování v provoze
  • Předkládat návrhy na nápravná opatření a implementovat je.
  • Dodržovat standardy systému zajišťování jakosti a standardy HACCP
  • Spolupracovat s výrobou při odhalování závad za účelem odstranění příčiny problému

Požadujeme:

  • SŠ potravinářského nebo chemického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici vítány
  • Znalost laboratorních technik podmínkou
  • Znalost procesu výroby piva a kvalitativních standardů výhodou
  • Degustační schopnosti jsou výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (3 směnný provoz)
  • Výborná fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci a možnost spoluovlivňovat kvalitu piva
  • Stabilitu velkého zaměstnavatele
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Systematické zaškolení a další vzdělávání
  • Možnost zvyšování kvalifikace a pracovního postupu
  • Pestrý systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, produkty za zvýhodněné ceny, penzijní připojištění aj.)
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Smíchov, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontaktní osoba

Jana Vavříková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.