Práce: Vedoucí zahraničního obchodu - 40 000 Kč

lokalita: Havlíčkův Brod zadavatel: EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta hledáme Vedoucího zahraničního obchodu. Hlavních úlohou nového kolegy bude starost o stávající zákazníky a nákup dle potřeb výroby.

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky (+ schopnost v budoucnu dále rozšiřovat firmu novými akvizicemi)
  • Zpracování poptávek, vytváření nabídek
  • Evidence kontaktů a obchodů ve firemním CRM
  • Sledování a analýza aktivit zákazníků
  • Vedení agendy o zákaznících
  • Plnění obchodních cílů
  • Spolupráce s výrobou – plánování zakázek

Požadované kompetence

  • Znalost Anglického jazyka slovem i písmem na úrovni A2 dle ERR, další jazyk výhodou
  • Schopnost vést jednání
  • Zkušenosti s působením ve výrobním podniku (znalost dřevařského průmyslu výhodou)
  • Organizační schopnosti a komunikační schopnosti
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, CRM)
  • Pracovní zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Vzdělání technického směru výhodou

Nabízíme

  • 40 000 Kč (25 000 Kč fixní mzda, až 15 000 Kč variabilní složka – částky rostou se zaučením)
  • Po dohodě možnost home office 2 dny
  • Automobil, notebook, telefon
  • 20 dní dovolené
  • Možnost výběru úvazku (HPP nebo ŽL)

Místo práce
Okres Havlíčkův Brod – díky možnosti částečného home office a ubytování v místě pracoviště připadá do úvahy i varianta dojíždění (vhodné však max. do cca do 80 km)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@e-persoanal.cz nebo +420 800 99 88 44.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

30.000 – 40.000 Kč

Kontaktní osoba

Markéta Foldynová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.