Práce: Nákupčí

lokalita: Jinonice, Praha zadavatel: SWEET DELIGHT a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. A tak pro náš další rozvoj hledáme do týmu kolegu na pozici Nákupčí.

Co budete dělat?

  • Vyhledávat nové a udržovat vztahy se stávajícími dodavateli (tuzemsko i zahraničí),
  • pořádat výběrová řízení (zadávat poptávky, vyjednávat o cenách, vyhodnocovat VŘ),
  • sjednávat obchodní podmínky s dodavateli, uzavírat smlouvy,
  • plánovat a řídit proces nákupu a logistiky jednotlivých surovin (zajištění včasnosti a kvality surovin),
  • optimalizovat nákupní a logistické procesy a skladové zásoby,
  • hledat úspory a alternativy jednotlivých surovin,
  • spolupracovat na tvorbě kalkulací a analýz pro nové produkty.
  • účastnit se auditů u vybraných dodavatelů,
  • analyzovat skladové zásoby, reportovat vedení společnosti.

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

  • SŠ/VŠ a prokazatelnou praxi v nákupu potravin, ideálně ve výrobní společnosti,
  • velmi dobře si rozumíte s počítačem (Word, Excel),
  • výhodou pro vás bude znalost Helios Orange,
  • bez větších problémů odoláváte stresu,
  • jste komunikativní a umíte skvěle vyjednávat,
  • domluvíte se výborně anglicky a případně německy či jiným světovým jazykem,
  • jste iniciativní, máte chuť do práce a rádi se učíte nové věci,
  • kolegové se na vás mohou spolehnout.

Co vám nabízíme my?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
  • za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna, prémie a firemní benefity,
  • přátelský kolektiv.

Pokud se Vám tato nabídka líbí, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jinonice, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.