Práce: CNC operátor – obsluha frézovacích center

lokalita: Praha zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou automatických optických strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC operátor – obsluha frézovacích center.

Náplň práce:

  • obsluha 3-osých a 5-ti osých obráběcích center
  • příprava materiálu pro obrábění
  • příprava programů pro obrábění (Solid Works)
  • pomoc při vývoji nových automatickych optickych stroju

Požadujeme:

  • vzdělání ve strojírenském oboru
  • zkušenost z prostředí systémů CNC
  • znalost systému SolidWorks vyhodou
  • nadšení pro obor
  • chuť a ochota se učit
  • PC – znalost Office nutná, CAD případně naučíme
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderní rostoucí firmě, která pracuje s moderními technologiemi
  • motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • možnost kariérního růstu ve firmě a vzdělávání v oboru
  • flexibilní pracovní dobu
  • Sodexo stravenky
  • nabízíme prostředí progresivní rodinné firmy
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.