Práce: Montážní pracovník-24 000 Kč-Mošnov

lokalita: Mošnov zadavatel: ADECCO spol.s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme dlouhodobé a stabilní zaměstnance na pozici Montážní pracovník.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • nástup IHNED
  • průměrná mzda 17 000 Kč
  • zázemí prosperující společnosti
  • zaškolení
  • pracoviště Český Těšín
  • práce vhodná pro ženy i muže

Náplň práce:

  • dílčí činnosti na výrobní lince
  • montáž komponentů, jejich vizuální kontrola, výroba a kontrola plastových dílů
  • práce v 3 směnném režimu

Požadujeme:

  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • manuální zručnost
  • pečlivost a samostatnost
  • spolehlivost, dochvilnost
  • dobrý zdravotní stav
  • práce vhodná pro muže
  • časovou flexibilitu – práce v 3směnném provozu

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel: 734 444 904. Výběrové řízení právě probíhá.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Mošnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.