Specialista průmyslového inženýrství – výrobní

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přelouč
Firma SMART Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici " Specialista průmyslového inženýrství – výrobní" pro společnost, která již po desetiletí patří mezi výrobce automobilových technologií. Již více než 100 let je firma významným partnerem automobilového průmyslu na všech kontinentech. Jako firma s vlastním vývojem a tvůrce většiny vynálezů v oblasti zámkových systémů pro automobily je tato firma vůdcem v oblasti inovací a významným partnerem každého výrobce automobilů.“

Pracovní náplň: plánovat výrobní procesy/technologie/linky, zpracovávat a implementovat technologické postupy výroby, stanovovat a zavádět způsoby uspořádání procesů, technické podmínky výrobních nebo jiných provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků a pracovních předmětů, spolupracovat v rámci celé organizace při plánování, realizaci a náběhu výrobních procesů/projektů, vytvářet a spravovat schéma umístění a rozložení výrobního zařízení, cesty materiálu, polotovarů a hotových výrobků, aktivně vyhledávat nové technologie, metody řízení výroby, metody motivace pracovníků a zavádět je do praxe, v rámci dalšího rozvoje se podílet na projektech pro zahraniční pobočky

Požadavky:

  • ÚSO / VŠ – technický směr
  • AJ nebo NJ – aktivní komunikace
  • PC – pokročilý
  • Znalost FMEA, POKA YOKE, metodika Lean, zásady ISO
  • Výhodou znalost SAP, analýz rizik, bezpečnostních norem, norem časového hospodářství apod.

Nabízíme: perspektivní práci ve firmě se zahraniční účastí, možnost odborného růstu, zajímavé finanční hodnocení, lákavé firemní benefity – závodní stravování, vzdělávací kurzy, školení, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned, pracovní smlouvu na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu:
zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, popř. nás kontaktujte na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , nebo nás navštivte v náborovém centru, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Zasláním životopisu společnosti SMART Career s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

  • Přelouč
  • SMART Career s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. prosince
  • Dukovany
  • ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • 23 000 – 35 000 Kč
  • Dukovany
  • 20 000 – 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hradec Králové, Poděbrady, Uhlířské Janovice, Jičín

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ auto automobil automobily benefit benefity bezpečnost Bor data email EU firma hledám hodnocení HR chování inženýr ISO IT komunikace konzultant kurz kurzy metody mobil motivace možnost na dobu neurčitou nábor náplň práce nová nové Pardubice partner pec penzijní připojištění plán plánování pobočky podmínky pojištění postup požadavky práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe procesy profesní životopis připojištění rozvoj růst řízení SOU specialist specialista společnost společnosti stravování školení technologie uchazeč úvazek vzdělávací kurzy zaměstnání zaslání získání znalost životopis cesty díl dovolené finanční firemní kontakt kov linky list materiál na dobu náborové náplň nástroj oblast oblasti odbor odborné organizace osobní PC penzijní poměr PR pracovní náplň proces procesů profesní projekt průmysl průmyslové případ smart stroj systém technické technický technolog údaj umístění výrobní výroby vzdělávací kurz zahraniční závod