Práce: EXPEDIENT/ka / ŘIDIČ/ka VZV

lokalita: Ostrava zadavatel: SMART TRADING COMPANY s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro rozšíření týmu Expedice hledáme šikovné kandidáty na pozici Expedient/ka / Řidič/ka VZV.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání;
  • Aktivní znalost MS Excel, Word;
  • Praxi na obdobné pozici;
  • Pečlivost, samostatnost;

Nabízíme:

  • Práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu;
  • Vzdělávání a osobní růst;
  • Nekuřácké pracoviště;
  • Odpovídající mzdové ohodnocení;

Náplň práce:

  • Zajišťování administrativních činností spojených s expedicí hotových výrobků;
  • Práce ve firemním informačním systému;
  • Komunikace s výrobou;
  • Nakládka expedovaných výrobků;

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

13.000 – 14.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.