HR SUPERVISOR [mezinárodní společnost] (sveuv)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Lidské zdroje a personální management

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • University degree or relevant working experience
  • General human resources orientations
  • 4 years minimum experience in general H.R. management ideally in a

manufacturing environment

  • Good communications skills
  • Ability to understand and solve business related employment and

personnel problems quickly and effectively

  • Proficient in labor laws and regulations
  • English language advance level (direct manager – HR Business Unit

Manager is English native speaker)

Pracovní náplň:

  • To support the business goals by managing all aspects of the HR

function, including resources, industrial relations, training development,
(payroll) administration within relevant legislation, company policies and
procedures.

  • Co-operate in implementations HR Policies and procedures.
  • Set-up programs and practices in line with the local law and practices.
  • Plan and develop an effective recruitment strategy, directing policy and

procedures to ensure that the business is well positioned to recruit high
caliber.

  • Coordinate and organize training programs and follow-up development

action plans.

  • Manage all aspects of the reward management programs : compensation

& benefits programs, reward policies, performance management
programs, etc.

  • Administrate a payroll system.
  • Manage at the local level with the HR system.
  • Report the KPI´s.
  • Prepare, monitor and keep controls on departmental expenditure within

the budget guidelines.

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti
  • kvartální odměny
  • mobilní telefon, laptop
  • další firemní výhody (stravenky, penzijní připojištění, dovolená)
  • přátelský kolektiv
  • další vzdělávání

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás
navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: zobrazit tel. číslo .
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Most
  • Středisko pro úspory energie s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
včerejší
  • Most
  • GESCRAP CZECH s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • 21 300 – 42 000 Kč
včerejší
  • Bitozeves
  • Korea e Platform s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Obrnice
  • UPLINE CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Bílina
  • DangChi s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Háj u Duchcova
  • W H D spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Brno
  • Invia.cz, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Žďár nad Sázavou
  • PKS holding a.s.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. prosince

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Kaufland Česká republika v.o.s., Dominika Säcklová, HOFMANN WIZARD s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Fit and health s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, Středisko pro úspory energie s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SG-SANACE s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., DATA Building s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, CHMEL spol. s r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., DISPONERO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., PATOK a.s., Petr Brunclík, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., BOULIT s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., KZ system s.r.o., iPersonalistika s.r.o., Pavel Hošek, JB Group s.r.o., Sittardia s.r.o., Korea e Platform s.r.o., FineDine s.r.o., UPLINE CZ s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., dopharma s.r.o., PEDDY Group s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., Aa Group s.r.o., DangChi s.r.o., W H D spol. s r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Silničář / Silničářka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Stavební dozor, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technický manažer / manažerka v energetice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Celá ČR, Litvínov, Chomutov, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Bitozeves, Obrnice, Korozluky, Bílina, Háj u Duchcova

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

benefit Bor business dovolená EU HR ISO IT management manager mezinárodní mobil Most náplň práce odměny pec penzijní připojištění pojištění policie práce pracovní připojištění RECRU SOU společnost společnosti stravenky system telefon výhody vzdělávání zaměstnání životopis firemní human resource human resources kolektiv manufacturing mobilní náplň národní penzijní PR pracovní náplň profi program přátelský případ report výrobní