Práce: IT konzultant

lokalita: České Budějovice zadavatel: Job and Travel s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme konzultanty/projektové manažery pro domácí i zahraniční projekty.
Chcete-li uplatnit a dále rozvíjet své odborné a jazykové znalosti v prostředí zavedené mezinárodní firmy, můžeme Vám nabídnout zajímavé pozice při realizaci projektů.

Reference: 160037

Náplň:

  • implementace řešení u zákazníků
  • zodpovědnost za realizaci projektu
  • spolupráce s vývojáři a projektovými manažery zákazníka

Požadavky:

  • VoŠ/VŠ IT směru
  • znalost programování (Java)
  • komunikační dovednosti
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (B1/B2 a vyšší)
  • ochota cestování
  • znalost databází a SQL

Nabízíme:

  • práci u mezinárodní stabilní firmy
  • profesní a odborný růst
  • práci v mladém kolektivu
  • smluvní mzda a benefity dle zkušeností

Vhodné i pro absolventy.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Kontaktní osoba

Daniel Hrad

Telefon

731014406

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.