Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá práce v potravinářství - až 20.000 Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 17.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci v zajímavém prostředí? Neváhejte nás kontaktovat. Pro našeho váženého klienta, českého výrobce potravinářský výrobků s významným postavením na evropském trhu, hledáme šikovné uchazeče na kontrolu kvality vyráběných produktů a následné balení. Práce je organizovaná do nepřetržitého režimu (střídání směn: denní 6:00-18:00, noční 18:00-6:00, 2 dny volna). Místo výkonu práce se nachází v centru Břeclavi. Předchozí pracovní zkušenosti nevyžadujeme. Není třeba se ničeho obávat, pro všechny je připraveno řádné zaškolení na danou pozici. Nástup je možný ihned. Nabízíme: - Mzdové ohodnocení až 20.000 Kč/měsíc - Motivující systém odměňování (výkonnostní bonus, prémie za odvedenou kvalitu práce) - Stravenky v nominální hodnotě 120 Kč - Vysoká možnost přechodu do kmenového stavu společnosti - Občerstvení na pracovišti za zvýhodněné ceny - Čerpání sick days - Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky - Poskytnutí pracovních pomůcek - Možný karierní postup - Firemní akce Požadujeme: - Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - Potravinářský průkaz - Manuální zručnost, spolehlivost

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Břeclav
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Moravany, Hodonín
  • FLOR SERVICE TRADE, s.r.o.
  • 30 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Koryčany
  • DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Mníšek pod Brdy
  • abasto s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Otvice
  • WIKY, spol. s r. o.
  • od 17 500 Kč
  • Jihlava
  • Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
  • 17 500 – 20 000 Kč
  • Horšovský Týn
  • PeHToo a. s.

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Pokorny industries s.r.o., AC Jobs, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Česká spořitelna, a.s., Zdravé stravování s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Walstead Moraviapress s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ROSSO STEEL, a.s., Montpetrol, spol. s r.o., T Machinery a.s., Martin Šálek, FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s., DRIVESTONE a.s., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., BENJAMÍN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Celá ČR, Hodonín, Strážnice, Čejč, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Zaječí, Ratíškovice, Moravany, okres Hodonín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Nedakonice, Koryčany, Buchlovice

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ akce bonus Břeclav den hledám hodnocení IT kvality měsíc místo mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost náplň práce nové občerstvení odměňování ohodnocení postup práce pracovní pro rodinné příslušníky prostředí režim sick day společnost společnosti stravenky školení tarif tarify uchazeč výkon vysoká zkušenosti Zruč české dny firemní kontakt kov místo výkonu práce mobilní mzdové na pracovišti náplň potravinář potravinářství PR prémie příslušník stav systém trh volna výkonnost zkušenost