Práce: MANAŽER/KA RESTAURACE - Vítkovice

lokalita: Ostrava zadavatel: ARAMARK, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

MANAŽER/KA RESTAURACE – Vítkovice

HLEDÁME:
Pro naši firemní restauraci hledáme vhodné kandidáty na pozici MANAŽER/KA RESTAURACE.

Požadujeme:

  • SHŠ, SŠ + 3 roky praxe v oboru gastronomie na obdobné pozici
  • zkušenosti z firemního stravování
  • zkušenosti s řízením kolektivu
  • komunikativnost
  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook)
  • znalost základních účetních operací

Náplň práce:

  • řízení, koordinace a kontrola činnosti provozní jednotky
  • účtování
  • jednání jménem společnosti s obchodními partnery a zákazníky
  • spolupráce se mzdově-personálním oddělením při výběru nových zaměstnanců
  • odpovědnost za hygienu, BOZP, PO
  • odpovědnost za zpracování podkladů pro mzdovou účtárnu
  • odpovědnost za včasné doložení dokladů při nástupu nových zaměstnanců
  • odpovědnost za kvalitu vyrobené stravy
  • spolupráce při vedení skladovaného zboží a surovin

Nabízíme:

  • zázemí silné společnosti
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odborná školení

PRACOVNÍ DOBA:
pondělí – pátek, 40 hodin/týden

NÁSTUP:
dle dohody

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 1. 12. 2016

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.