Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Programátor PLC - okres Teplice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pracovní pozici Programátora PLC.

Náplň práce:

  • testování, správa a optimalizace průmyslových strojů a příslušenství – PLC, OP, robotika,
  • úprava a modifikace strojů v oblasti elektro a programování (Siemenst Simatic, Beckhoff, KUKA),
  • instalace a oživení pracovišť.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením, min. 3 roky praxe na obdobné pozici,
  • vyhláška §50, komunikace v rozhraní Profinet, Profibus,
  • orientace v technické dokumentaci – znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni,
  • zkušenosti: kamery (Cognex, Keyence),servopohony a kontrolery (PARKER), frekvenční měniče (Lenze) výhodou, možnost školení,
  • základní znalost stavby strojů, hydraulických a pneumatických systémů,
  • ochota učit se novým věcem, flexibilita a schopnost komunikace.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • 13. plat, pružná pracovní doba,
  • týden dovolené navíc,
  • jazykové kurzy, profesní školení,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • moderní pracovní prostředí,
  • odměny, další benefity.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář.

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
včerejší
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., SPEA s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Compute s.r.o., IPOS - SOFT spol. s r.o., Balticflora Company s.r.o., CC INTERNET s.r.o., STEBAL Spedition, s.r.o., zebrahouse s.r.o., AEC NOVÁK s.r.o., Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, SCHLIKE - DOMI, spol. s r.o., AIRS, s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., Armax s.r.o., Státní oblastní archiv v Litoměřicích

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Technik / technička IT, Tester, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Zkušební technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Teplice, Dubí, Krupka, Přestanov, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Velké Březno, Siřejovice, Žitenice, Havraň, Libouchec, Litoměřice

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ benefit benefity den doba elektro EU hodnocení HR IT job komunikace kurz kurzy měření možnost náplň práce odměny ohodnocení plat práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí práva praxe programátor prostředí pružná pracovní doba role rozhraní společnost společnosti správa stabilní školení Teplice týden týden dovolené navíc úprava vzdělání zkušenosti znalost dokument dovolené finanční instalace jazyk kamery kontakt kov náplň národní navíc oblast oblasti okres pohon PR profesní profi program průmysl průmyslový pružná robot rok schopnost stav stroj systém technické technický test tým zkušenost