Servisní technik

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zajištění příslušného servisu a poradenství u zákazníků a uživatelů dodaných výrobků.
  • Zabezpečení servisní činnosti, provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků a interně, jejich uvedení do provozu.
  • Vyřizuje reklamační stížnosti a o své práci vede příslušnou dokumentaci.
  • Zajišťuje mechanické a elektrické opravy zdrojů téměř všech výrobců a značek.
  • Záruční opravy zdrojů, zajištění oprav prodávaných zdrojů značek. Dle náročnosti opravy se řeší buď zde, nebo se zasílají k opravě výrobci.
  • Přestavby zdrojů. Zajištění přestavby zdrojů s nestandartním připojením hořáků na EURO koncovky.
  • Opravy nabíjecích a starých zdrojů. Jedná se vesměs o mechanická poškození kabelů a zdrojů včetně elektrooprav.
  • Opravy hořáků.
  • Externí servis. Záruční a pozáruční servis u zákazníků dle jejich požadavků.
  • Řešení nestandartních problémů u zákazníka.
  • Posouzení možnosti technického řešení úkolu.

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání nejlépe v oboru elektro
  • Nutnost vyhlášky č. 50 § č. 6
  • Znalost silnoproudu a elektrotechnických zařízení nutností
  • 2 roky praxe v oboru
  • Zručný, samostatný a schopný definovat potřeby firmy
  • Znalost elektronických zařízení nutností
  • Praxe v oboru svařovacích zdrojů výhodou
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Dlouhodobá vize a pestrá práce
  • Stravenky a zaměstnanecké výhody
  • Dobrý kolektiv
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0064

  • Kladno
  • INDEX NOSLUŠ s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. června
  • Kladno
Zveřejněno: 8. června
  • Kladno
Zveřejněno: 11. června
  • Brno-město
  • Petra Martincová
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
Zveřejněno: 22. prosince
  • Františkovy Lázně
  • Lukáš Kisela
Zveřejněno: 12. prosince
  • České Budějovice
  • Jindřich Manďák
Zveřejněno: 21. prosince

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

AJ Bor činnost den dění elektro e-mail EU hlavní hledám kandidát Most možnost nabídka náplň práce NDA nová pohovor poradenství požadavky práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr praxe reklama řízení SOU společnost společnosti stabilní starý stravenky technik vedení výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost Zruč činnosti daný dar dokument elektrické externí firmy informace instalace kolektiv kontakt mechanická mechanické možnosti náplň obor opravy osobní pečení poměr PR problém přestavby případ rok ruční řešení servis síla stav technické technický úkol uživatel zákazník zaměstnanecké zdroj