Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Zlín

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu ve Zlíně. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství „vychytávek“ do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Nástup možný ihned. Volejte prosím na telefon zobrazit tel. číslo
Váš životopis zašlete prosím na email e-mail přes odpovědní formulář

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • kontakt se zákazníky, práce na pokladně
  • odborné poradenství při prodeji
  • zpracování a prezentace zboží

Co od Vás očekáváme?

  • min. vyučení bez maturity a trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co Vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práce na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?

  • V případě Vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, DiS. tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Zlín (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Centro, třída 3. května 1170, Malenovice, 763 02 Zlín)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na zkrácený úvazek

  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
  • Olomouc
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
Zveřejněno: 8. dubna
  • Praha
  • SKATE POINT s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Praha
  • Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Zveřejněno: 2. srpna
  • Chodov, Praha
  • Trimera Sports Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Čáslav
  • MIMO BOHEMIA, a.s.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Liberec
  • Jana Kořínková
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Červený Kostelec
  • FORCE TRADE s.r.o.
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Nové Město nad Metují

AULO MJCZ s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, LPP Czech Republic, s.r.o., ZÁLESÍ a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Grafton Recruitment s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., KALINA industries s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., LAPP Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Zlín, Lužkovice, Zlín, Otrokovice

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

asistent bonus bonusy Bor den email e-mail hlavní hledám HR IT místo náplň práce nová OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení telefon úvazek uživatelská znalost vhodné výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek Zlín znalost životopis centrum design díl dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kov kvalitní list náplň název obchod oblast obor odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prezentace prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední třída uživatel vyučení vztah zákazník