Elektromechanik/elektromechanička

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma SIMIX HR s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici „elektromechanik/elektromechanička“ pro společnost Faurecia Interiors s.r.o – Pardubice (Černá za Bory).

Nástup: dle dohody

Pracovní náplň: údržba montážních linek, elektromechanické opravy výrobních strojů, záznamy o náhradních dílech a opravách, pravidelné prohlídky strojů a jejich následná evidence, upozorňování na chyby a odstraňování poruch.

Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrotechnik/elektromechanik, platná vyhláška č. 50/78 Sb., min. § 6; praxe min. 1 rok na obdobné pozici, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat na směny (nepřetržitý a 3směnný).

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, dostupnost MHD Pardubice, možnost ubytování.

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice.

  • Pardubice
  • SIMIX HR s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
  • Napajedla
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Chropyně
  • Příbram
  • HK-DŘESTAV s.r.o.
  • 14 000 – 25 000 Kč
  • Jilemnice
  • Devro s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • Pivovary Staropramen s.r.o.
  • Špindlerův Mlýn
  • D&R Solution s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Jihlava
  • Jablonec nad Nisou
  • Simona Havlová
  • 8 000 – 9 999 Kč

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

AJ Bor den elektro elektromechanik elektrotechnik email evidence hledám hodnocení HR chyby IT Most možnost nábor náplň práce nepřetržitý odpovědnost ohodnocení Pardubice plat práce pracovní praxe profesní životopis samostatnost směny SOU společnost společnosti stabilní technik ubytování uchazeč vzdělání životopis centrum díl dohody finanční kontakt mechanické mechanické opravy náborové náplň obor opravy PR pracovní náplň profesní prohlídky případ rok stroj údržba výrobní záznam