Práce: Vedoucí Bozp A Facility

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na naši nabídku. Hledáme kandidáta na pozici HLAVNÍ BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK.

Náplň práce:

  • kontrola BOZP a PO na pracovišti
  • eliminace a preventivní opatření ohledně bezpečnostních rizik
  • zodpovědnost za dodržování legislativy a norem, komunikace s úřady
  • vytváření nových směrnic
  • šetření, evidence a reporty pracovních úrazů
  • aktivní zapojení do procesu neustáleho zlepšování – spolupráce s oddělením štíhlé výroby
  • školení BOZP a PO
  • optimalizace nákládání s energiemi
  • tvorba facility budgetu
  • výběr dodavatelů pro údržbu, úklid, renovace
  • kontrola dodržování budgetu, plateb
  • koordinace ostrahy objektů
  • reporting řediteli

Požadavky:

  • vzdělání v oboru BOZP a PO
  • praxe jako bezpečnostní technik 3 roky
  • znalost angličtiny na pokročilé komunikativní úrovni
  • osvědčení v oblasti prevence rizik 309/2006 sb.
  • osvědčení technika požární ochrany – č. 133/1985 sb.
  • MS Office
  • nebát se zodpovědnosti a samostatnost

Benefity:

  • Co nabízíme:
  • příjemný kolektiv skvělých lidí
  • pracoviště Ostrava
  • měsíční prémie 0–10%
  • nadstandardní ohodnocení
  • veškeré běžné benefity jsou samozřejmostí

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.