CAD KONSTRUKTÉR - VEDENÍ PROJEKTŮ [benefity] (sveuw)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Podbořany
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • VŠ strojní, příp. elektro
  • Znalost německého nebo anglického jazyka (alespoň jednoho na

výborné úrovni)

  • Znalost práce s PC, MS Office, znalost SAP výhodou
  • Znalost práce s CAD, Siemens NX (Unigraphics) výhodou
  • Zkušenosti s vývojovými procesy v automotive (VW, BMW, PSA, atd.)

výhodou

  • Kreativita a schopnost pracovat v týmu
  • Zkušenosti s vedením menšího kolektivu výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost,

vysoké pracovní nasazení

Pracovní náplň:

  • Sestavení složitých modelů, jednotlivých dílů, podsestav a sestav při

dodržení závazných pravidel práce s CAD vč. dodržení předepsané
struktury, hladin atd.

  • Důsledné promyšlení / analýza sestav dílů v CAD, se zohledněním

kompatibility, funkčních požadavků a možností prostorové zástavby. -
Zpracování konstrukčních změn sestav dílů na základě výše uvedeného.

  • Samostatné vyřizování výrobně technických záležitostí s kompetentními

útvary. Zastřešování konstrukce výrobku ve vlastní zodpovědnosti až do
jeho výrobní zralosti.

  • Toleranční analýza sestav a zpracování funkčně relevantních tolerančních

výpočtů.

  • Technický kontaktní partner pro produkty ve vlastní interní zodpovědnosti,

včetně komunikace se zákazníky.

  • Sestavení konstrukčního propojení mezi komponenty / sestavami dílů se

zohledněním jejich funkcí. Konstrukční analýza a určení úprav tvarů,
rozměrů a tolerancí podle návrhů resp. obdržených dat.

  • Vypracování zákaznických výkresů se zohledněním zákaznicky

specifických norem.

  • Založení „Produktionslenkungsplan PLP“ do PDM a definování a správa

rozměrů s váhovými charakteristikami.

  • Technická koordinace zajištění prototypů a přípravy prototypů např.

získání dalších informací o produktu, výkresech, kusovnících, změnách,
požadovaných termínech, odhadovaném množství, atd.

  • Odhad časového rozsahu zpracování úloh pro účely kapacitního

plánování.

  • Vypracování kusovníků se zohledněním specifického systému značení.
  • Zavedení a správa specifických dat v PDM a SAP systémech.
  • Příprava dat pro předání zákazníkům.
  • Příprava podkladů vč. obrazové dokumentace ve vhodném formátu pro

prezentace, příprava prezentace.

Nabízíme:

  • měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna, dodatková

dovolená, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu,
možnost příspěvku na bydlení na dobu až 3 let, rozvojový program atd.)
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na
e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6,
434 01 Most. Tel: zobrazit tel. číslo .

  • Olomouc
  • VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • 27 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. července
  • Tachov
  • Formy Tachov s.r.o.
  • 28 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Nový Jičín
  • AUFEER TRANSPORTATION, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plzeň
  • Akkodis CZ s.r.o.
  • 25 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Ralsko
  • KV Final Ralsko s.r.o.
  • 30 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Ždírec nad Doubravou
  • Petr Novák
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Olomouc
  • Chropyňská strojírna, a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 16. února
  • Vysoké Mýto
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • 22 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Stodůlky, Praha
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. července
  • Mladá Boleslav
  • AUFEER DESIGN, s.r.o.
Zveřejněno: 12. září
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Liberec
  • ARBOLI, s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Olomouc
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Olomouc
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Velká nad Veličkou
  • EUROFORM Group s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Olomouc
Zveřejněno: 3. března
  • Olomouc
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Hostavice, Praha
  • Mateřská škola Jahodnice, Praha 9-Kyje,…
Zveřejněno: 3. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chomutov, Louny, Most, Ostrov, okres Karlovy Vary, Karlovy Vary, Litvínov, Třemošná, Kladno

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

AJ analýza auto benefit benefity bonus bonusy Bor den dokumentace dovolená elektro EU interní IT komunikace Most možnost náplň práce nová odpovědnost Office ohledně partner pec penzijní připojištění plán plánování plnění pojištění práce pracovní práva procesy připojištění příspěvek rozvoj samostatnost správa stravenky Týn Vary vedení vhodné vysoké zaměstnanec získání zkušenosti znalost životopis anglické CAD cíl díl dokument jazyk kolektiv komunikační kontakt koordinace kov kreativita měsíční model myšlení na dobu náplň německé PC penzijní PR pracovní náplň prezentace proces program projekt předání případ příprava přípravy schopnost schopnosti stav stroj systém technická technický termín tým výrobní výše zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost