Práce: Elektromontér

lokalita: Jablonec nad Nisou zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: dle Vašich zkušeností + zavedený system prémií a odměn

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automazizací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

výroba el. rozváděčů a zapojování elektro částí jednoúčelových strojů podle schémat
práce na hale, výjezdy k zákazníkům spíše vyjímečně v případě potřeby
práce na ranní směnu od pondělí do pátku s občasnými přesčasy a prací v sobotu

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

úspěšně ukončil SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
má platnou vyhlášku č. 50‎, §6 nebo vyšší‎
pracoval už na podobné pozici cca 1–2 roky, má praxi s elektroservisem nebo údržbou
je samostaný, pečlivý a je na něj spolehnutí
je aktivní řidič a má platný Řp. sk.B

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, zavedený system prémií a odměn
příspěvek na sport/kulturu, proplacení kurzu AJ a stravenky

KOHO MŮŽETE KONTAKTOVAT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Ivana Pitrušková Gregovská – HR konzultant. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky +420 603 877 831 nebo emailem na e-mail přes odpovědní formulář pro bližší nezávazné informace. Případně nám zašlete Váš aktuální životopis v českém jazyce.

Vaše materiály budeme považovat za důvěrné!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.