Práce: Montér výtahů přímo do kmene, motivující mzda,mnoho benefitů

lokalita: Brno zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Přímo do stavu zaměstnanců významné mezinárodní společnosti, která je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů, pohyblivých chodníků a dalších vertikálních dopravních systémů, hledáme montéry výtahů na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Nabízíme motivující mzdu zajímavé benefity až 25.000 Kč/měsíc a možnost kariérního růstu. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • montáž výtahů ve firmách, státních institucích, bytových družstvech i soukromých domech v Brně a okolí

Nabízíme:

  • motivující mzda až 25.000 Kč/měs.
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • hlavní pracovní poměr přímo v kmenovém stavu společnosti (37,5 h/týdně)
  • stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci na dobu neurčitou
  • odborné zaškolení
  • kvalitní pracovní nástroje a vybavení

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • fyzickou zdatnost, flexibilitu
  • vyhl. 50/78 Sb. min. §6 – výhodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.