Práce: Front Office Clerk / Auditor

lokalita: Smíchov, Praha zadavatel: ESL Worldwide s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme novou posilu do týmu front office na pozici Front Office Clerk pro luxusní 4* designový hotel v Praze na plný úvazek (HPP).
Nabízíme různorodou práci v mladém kolektivu a zajímavé platové ohodnocení. Pozice je vhodná i pro studenty VŠ.

Náplň práce:

  • zajištění plynulého chodu recepce s důrazem na kvalitní službu zákazníkům;
  • vyřizování komunikace s klienty – osobní, e-mailová a telefonická;
  • práce s hotelovým rezervačním systémem;
  • činnosti spojené s ubytováním a odjezdem hostů;
  • služby concierge;
  • spolupráce se smluvní taxi službou;
  • výběr plateb a odvod tržeb;
  • příprava podkladů pro denní směnu;
  • kontrola rezervací.

Požadavky:

  • plynulá znalost anglického a českého jazyka;
  • časová flexibilita;
  • příjemné a profesionální vystupování;
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce v závislosti na podmínkách;
  • smysl pro detail;
  • aktivní přístup;
  • zkušenost s prací v sektoru služeb výhodou.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Smíchov, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.