Práce: Prodavač až 110 Kč/hod

lokalita: Brno zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který patří ke specialistům pro dílnu, dům i zahradu hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač.

Místo pracoviště: Brno

Hledáme prodavače do oddělení železářství, elektra, sanity, obklady, dřeva, stavebnin, zahrady

Náplň práce:

  • práce na prodejně
  • příjem a doplňování zboží
  • práce na PC
  • poskytování zákazníkům informace o nabízeném zboží

Požadujeme:

  • SŠ nebo odborné vyučení bez maturity
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost a orientace na zákazníka
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • znalosti sortimentu dílny, domu a zahrady velkou výhodou
  • zkušenost s VZV

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • mzda 82 –110 Kč/hod., + příplatky, prémie
  • růst ve své profesi
  • zaškolení
  • krátký/dlouhý týden

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Váš životopis a kontakt na Vás také můžete poslat na tel. číslo 602 695 835 a obratem se Vám ozveme zpět.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.