Práce: Asistent/ka prodeje v marketingové společnosti

lokalita: Chomutov zadavatel: Pavlína Brožová

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nové komunikativní spolupracovníky na pozici prodavač/ka pro pobočku v Chomutově.

Popis pozice:

  • práce v mladém kolektivu a v atraktivním prostředí moderní firmy
  • práce na hlavní pracovní poměr (po dohodě možné také jako brigáda)

Požadujeme:

  • příjemné a profesionální vystupování
  • komunikativnost, ochotu pracovat s lidmi
  • flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:

  • zaškolení na náklady firmy, individuální přístup
  • zajímavé finanční ohodnocení od 15000Kč/měsíc + odměny
  • možnost finančního i kariérního růstu
  • možnost flexibilního plánování směn

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Chomutov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.