Technolog nástrojů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Turnov
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zodpovídá za kontrolu, optimalizaci a trvalé udržování sériových nástrojů.
  • Podporuje nové projekty ve fázi industrializace a v náběhu do sériové výroby.
  • Podává návrhy na odchylku výrobku, analyzuje technickou proveditelnost změny výrobku či procesu ve fázi vývoje a realizace změny.
  • Provádí analýzy, přijímá a realizuje nápravná opatření v případě neshodných výrobků, procesních a technologických problémů.
  • Podílí se na posuzování poptávek a smluv s externími dodavateli.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření.
  • Praxe na obdobné pozici v automotive min. 3 roky.
  • AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou.
  • Řidičský průkaz „B“
  • PC znalosti: MS Office, MS Project, SAP
  • Znalost SPC a analýzy způsobilosti – výhodou
  • Znalost FMEA, QFD, DOE – výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0063

  • Březnice, Příbram
  • LST WOOD s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Trhanov
  • Pfeifer Holz s.r.o.
  • od 26 500 Kč
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Polná
  • TKZ Polná, spol. s r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Žďár nad Sázavou
  • ŽĎAS, a.s.
  • 23 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Česká Třebová
  • Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • od 112 Kč / hod
Zveřejněno: 14. září
  • Polná
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Svatava
  • Svatavské strojírny s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Polička
  • Poličské strojírny a.s.
  • od 21 500 Kč
  • České Budějovice
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • 23 500 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Turnov
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Mnichovo Hradiště
  • Jablonec nad Nisou
  • Hettich ČR k.s.
  • Liberec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Odbory - proč a jak je založit

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ auto automobil benefit bonus den dovolená ekonom e-mail EU hledám hodnocení IT kandidát masáže měření mobil nabídka náplň práce nová nové Office ohodnocení pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe příspěvek společnost společnosti stabilní stravování vzdělání změny znalost znalosti analýzy cafeterie díl externí finanční informace kontakt masáž náplň nástroj osobní PC PR problém proces program projekt průmysl případ rok stroj systém technické technolog výroby závod způsobilost