Obsluha pultů - Plzeň

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Plzeň
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 100 – 105 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné a čistotné brigádníky na obsluhu pultů do supermarketu do Plzeň.
Směny: dle dohody, obvykle 8–12ti hodinové, ranní, noční

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků
  • doplňování zboží (saláty, sýry, ryby, atd.)
  • udržování čistoty pultů

Požadujeme:

  • potravinářský průkaz,
  • věk 18+, časovou flexibilitu,
  • ochotu pracovat,
  • výpis z TR,
  • spolehlivost,

Nabízíme:

  • 100 – 105,–/hod,
  • docházkové bonusy
  • možnost záloh,
  • dlouhodobou brigádu,
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, možnost volny směn,

  • Plzeň
  • Stäger Inovac Packaging s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Plzeň
  • MARCCRAB GASTRO CB s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Hradec Králové
  • LogEx logistics s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Karviná
  • GS Caltex Czech, s.r.o.
  • od 60 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • Schlote-Automotive Czech s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč

HŠBETON s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., Globus ČR, v.o.s., Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Engel & Völkers, Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., B & BC, a. s., STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Retail active s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., MARCCRAB GASTRO CB s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ATMOS Chrást s. r. o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Ředitel / ředitelka nákupu, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Chrást, okres Plzeň-město, Líně

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

bonus bonusy hledám IT možnost náplň práce nové Plzeň práce prostředí směny brigádník dohody kolektiv kov náplň obsluha obsluha zákazníků potravinář PR příjemné zákazník