TOOLSHOP ENGINEER [Stabilní společnost] (svkjb)

Lokalita Louny
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • spravuje seznamy otevřených bodů a hlídá jejich plnění.
  • svolává řešitelské schůzky v případě odchylek vůči plánu.
  • podporuje a motivuje ostatní členy nástrojárny k dosažení vytýčených cílů.
  • provádí analýzy prostojů a problémů a reportuje nadřízenému a ostatním týmům.
  • spolupracuje s projektovými vedoucími na spravování 2D/3D dokumentace k nástrojům.
  • podporuje nástrojaře stran 3D/2D dokumentace k nástrojům.
  • podílí se na objednávání náhradních dílů nástrojů a spotřebního materiálu do nástrojárny.
  • spravuje seznamy kritických náhradních dílů k nástrojům.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • schopnost číst technickou a projektovou dokumentaci.
  • znalost práce na PC, MS Office, CAD/Catia.
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • práci v renomované zahraniční výrobní firmě
  • bohaté benefity společnosti

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Ústecký kraj
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 1. července
  • Louny
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Louny
  • Aisan Industry Czech, s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Žďár nad Sázavou
  • PKS holding a.s.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Louny, Most, Chomutov, Litvínov

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ benefit benefity dokumentace hodnocení HR IT job Most možnost nabídka náplň práce Office ohodnocení plán plat plnění práce pracovní pracovní nabídka rozvoj společnost společnosti stabilní vedoucí vzdělání znalost životopis analýzy anglické CAD cíl člen díl dokument jazyk komunikační materiál nadřízené náplň nástroj osobní Ostatní PC platové ohodnocení PR problém projekt projektový prostoj případ report seznam schopnost schopnosti schůzky stroj technické tým výrobní zahraniční