Práce: Tři Kuchaře/ky - Ranní / Noční Směny (Volné Víkendy)

lokalita: Litvínov zadavatel: EUREST, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naši velkokapacitní restauraci v Záluží u Litvínova hledáme tři kolegy / kolegyně:

Náplň práce:

  • samostatná a komplexní příprava pokrmů
  • vaření velkého objemu jídel (až do 3500 porcí)

Požadujeme:

  • odpovídající praxI nebo vyučení v gastronomii
  • samostatnost

Nabízíme:

  • silné zázemí stabilního zaměstnavtele
  • práci na HPP
  • pracovní doba – směny ranní 5,30 – 14,00 hod. nebo noční 21,30 – 6,00 hod.
  • zajímavou zkušenost
  • možnost dalšího kariérního postupu
  • finanční ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech
  • Nástup: IHNED

V případě zájmu volejte p. Flosmana na tel.: 602 677 903.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Litvínov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.