Práce: Referent/ka

lokalita: Hradec Králové zadavatel: COMFORT ENERGY Prodej s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Kvalitní péče o zákazníka patří společně s nabídkou výhodné ceny za energie mezi hlavní pilíře úspěchu společnosti Comfort Energy a my hledáme nové kolegy do našeho týmu na pobočku v Hradci Králové. Staňte se součástí týmu profesionálů a srdcařů ve společnosti s tradicí a dobrou reputací. Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout, třeba hledáme právě Vás!

VAŠE Náplň práce

  • převážně administrativní zabezpečení obchodu
  • komunikace se zákazníky
  • administrativní řešení reklamací
  • spolupráce při měsíčních uzávěrkách v rámci spravovaných obchodních případů

Požadujeme

  • znalost práce na PC (MS Office) výhodou
  • perfektní znalost českého jazyka
  • příjemné vystupování
  • nástup ihned
  • vhodné i pro absolventy

NAŠE NABÍDKA

  • příjemné prostředí a stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • služební vozidlo
  • finanční prémie
  • možnost ubytování

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.